Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF6600ROW

Zmywarka Electrolux ESF6600ROW

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6600ROW, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; efektywność energetyczna A+; 6 programów, 4 zakresy temperatury; wyświetlacz LED; programy: AutoFlex, Eco 50, GlassCare 45° ,Intensive 70, Quick Plus 60°, Rinse&Hold ; TimeSaver; Multitab; MyFavourite; EnergySaver; wskaźnik pozostałego czasu; Opóźniony start; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6600row?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf6600row

Zmywarka Electrolux ESF6600ROW to bardzo łatwe w obsłudze urządzenie a jednocześnie zaawansowane technologicznie. Tak krótki opis najtrafniej określa jej kluczowe walory. Tylko 6 różnorodnych programów zmywania pozwala dobrać odpowiednią opcję, żeby zmywanie było nie tylko efektywne, ale trwało dokładnie tyle ile wymaga stopień zabrudzenia naczyń. Przy zastosowaniu takich rozwiązań technologicznych, samoistnie nasuwa się, że oszczędność energetyczna jest po prostu niekwestionowana. Dowodem na to jest klasa efektywności energetycznej zmywarki A+. Dodatkowo włączając opcję EnergySaver oszczędza się do 25% zużycia energii oraz skraca czas zmywania.

Urządzenie Electrolux ESF6600ROW wyposażono w unikalny system RealLife Cleaning, który zapewnia, że właściciel nie musi się już ograniczać wyborem rodzaju naczyń w jednym wsadzie zmywania. System ten gwarantuje idealne umycie każdego naczynia przy każdej wielkości załadunku. Nie wątpliwie bardzo pomocne w tym procesie jest ramię natryskowe FlexiSpray z systemem podwójnych obrotów oraz dysz TopShower. Ten duet jest odpowiedzialny za dokładne umycie każdego naczynia, o różnym stopniu zabrudzenia, strumień wody dotrze do każdego zakamarka. Kosze zmywarki dość precyzyjnie dopasowano do wymogów użytkownika, górny wyposażono w system FlexiLift, który umożliwia podnoszenie kosza o parę centymetrów, powodując tym samym zwiększenie powierzchni na której można układać naczynia. W dolnym natomiast jest możliwość wyciągania koszyka na sztućce oraz złożenia 2 suszarek na naczynia. Dokonując tego znowu powiększa się powierzchnię do układania naczyń. Model Electrolux ESF6600ROW posiada niezwykle przyjazny w obsłudze panel sterowania. Komunikaty i symbole są pokazywane na 3-cyfrowym wyświetlaczu. Obudowę zmywarki zarówno front jak i panel wykonano w kolorze białym, pasować więc będzie bezproblemowo do każdej kuchni.

Zmywarka Electrolux ESF6600ROW posiada niewątpliwie kilka niezwykle użytecznych programów zmywania, gwarantujących wysoką jakość usługi jak i doskonałą oszczędność energii lub wody. Niekwestionowanym faworytem jest zapewne program AutoFlex, który automatycznie dopasowuje się do poziomu zabrudzenia naczyń i wielkości wsadu. Sam dobiera ilość i temperaturę wody a także długość trwania cyklu. Pomocnym i bardzo łatwym w użyciu jest program MyFavourite, który użytkownik włącza dotykając odpowiedni przycisk. Urządzenia samo rejestruje, który program był najczęściej wybierany i samo definiuje jako ulubiony program posiadacza zmywarki.

Model Electrolux ESF6600ROW posiada następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

GlassCare- program do mycia delikatnego szkła lekko lub średnio zabrudzonego w temperaturze 45 ºC.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

QuickPlus 60 º- skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Urządzenie Electrolux ESF6600ROW wyposażono w niewątpliwie bardzo przydatną i proekologiczną opcje, mianowicie TimeSaver. Opcja ta powoduje zwiększenie ciśnienia oraz temperatury wody. Fazy zmywania i suszenia zostają skrócone. Całkowity czas trwania programu skraca się o połowę. Efekty zmywania są takie same, jak w przypadku programu o standardowym czasie trwania. Stosując natomiast funkcję opóźnionego startu ma się możliwość włączenia zmywarki w określonym dla posiadacza czasie. Możliwość jest duża bo opóźnienie może nastąpić od 1 do 24 godzin. W tej opcji dodatkowo można zaoszczędzić energię elektryczną ustawiając włącznie podczas trwania taryfy nocnej, kiedy otrzymuje się tańszy prąd. System AquaControl zabezpiecza użytkownika przed niepożądanym zalaniem. Kolejnym dowodem na to, że zmywarka Electrolux ESF6600ROW jest urządzeniem na miarę XXI wieku dbającym o ekologię i oszczędność energii elektrycznej jest opcja AutoOff. Jest to funkcja automatycznego wyłączania urządzenia i stanowi przełom w dziedzinie oszczędności. Dzięki tej opcji zmywarka nie będzie pobierała energii aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF6600ROW

Zużycie energii w cyklu (kW)1,03
Zużycie wody w cyklu (l)10
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)625
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)46

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF6600ROW

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6600row?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF6600ROW

Zmywarka Electrolux ESF6510LOW

Zmywarka Electrolux ESF6510LOW

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Energooszczędna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6510LOW, szerokość 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: ECO 50º, AutoFlex, Intensive 70 º, 1 Hour, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; EnergySaver; Opóźnienie startu; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF6201LOW

Zmywarka Electrolux ESF6201LOW

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Wolnostojąca zmywarka Electrolux ESF6201LOW z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 3 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Eco 50°C, Intensywny 70°C, Normalny 65°C, QuickPlus 65°, Rins&Hold; SENSOCONTROL; Opóźnienie Startu, System zatrzymania wody.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF6211LOW

Zmywarka Electrolux ESF6211LOW

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Wolnostojąca zmywarka Electrolux ESF6211LOW z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 3 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: Eco 50°C, Intensywny 70°C, Normalny 65°C, QuickPlus 65°, Rins&Hold; SENSOCONTROL; Opóźnienie Startu, System zatrzymania wody.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF6550ROW

Zmywarka Electrolux ESF6550ROW

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6550ROW z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, Intensive 70 º, QuickPlus 60 º, GlassCare, Rinse&Hold; EnergySaver; MyFavourite; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźnienie startu; Aqua Control; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF6600ROW

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)