Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF4700ROX

Zmywarka Electrolux ESF4700ROX

Energooszczędna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF4700ROX z systemem RealLife; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A+++; 6 zakresów temperatury; 7 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, FlexiWash, Intensive 70 º, 1 hour, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; TimeSaver; MyFavourite; AquaControl; Multitab; XtraPower; EnergySaver; Opóźnienie startu; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf4700rox?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf4700rox

Wolnostojąca zmywarka Electrolux ESF4700ROX jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych w obsłudze zmywarek na rynku. Prosty i elegancki design urządzenia w uniwersalnym kolorze będzie pasował do każdego wnętrza. Cała linia Electrolux Inspiration jest wyposażana w system RealLife Cleaning, który jest odpowiedzialny za funkcjonalność i wygodę wraz z klasą energetyczną A+++ powoduje, że zmywarka jest urządzeniem bardzo wydajnym a także oszczędnym. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

System RealLife Cleaning, który posiada Electrolux ESF4700ROX gwarantuje właścicielowi wysoką jakość zmywania w szybkim czasie przy każdej wielkości załadunku. Nie wątpliwie bardzo pomocne w tym procesie jest ramię natryskowe FlexiSpray z systemem podwójnych obrotów oraz dysz TopShower. Ta para jest odpowiedzialna za dokładne umycie każdego naczynia, o różnym stopniu zabrudzenia, niezależnie w którym miejscu komory zmywarki zostało umieszczone. Górny kosz wyposażono w system FlexiLift, który pozwala na uniesienie kosza o parę centymetrów, powodując tym samym zwiększenie powierzchni na której można układać naczynia. W dolnym natomiast jest możliwość wyciągnięcia koszyka na sztućce oraz składania suszarek na naczynia. Dokonując tego znowu powiększamy powierzchnię na naczynia. Model Electrolux ESF4700ROX posiada łatwy w obsłudze panel sterowania. Przejrzyste i czytelne symbole informują użytkownika o przebiegu zmywania. Obudowę urządzenia wykonano ze stali nierdzewnej, tworząc ciekawy i niepowtarzalny design. Bez wątpienia będzie pasować do każdej nowoczesnej kuchni.

Dla każdego użytkownika, który ceni sobie własny czas i pieniądze bardzo pomocny okaże się program AutoFlex, który automatycznie dopasowuje poziom zabrudzenia naczyń i wielkość załadunku. Zmywarkę wyposażono w niezwykle istotną funkcję SENSOCONTROL, która jest wsparciem dla Autoflex. Wykrywa ona wielkość załadunku, dobiera odpowiednią ilość i temperaturę wody a także zużycie energii. Czujniki wody, w które wyposażono Electrolux ESF4700ROX wykrywają stopień jej zabrudzenia oraz odpowiedni dobór poziomu zużycia wody. Pod względem oszczędności wody, czasu i energii posiadacz zmywarki może czuć się więc w pełni usatysfakcjonowany.

Zmywarkę Electrolux ESF4700ROX wyposażono w 7 programów zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

FlexiWash- zmywanie następuje w temperaturze 50 º C – 70 ºC. Program pozwala na zmywanie dowolnych naczyń o różnym stopniu zabrudzenia. Wyższa temperatura i ciśnienie wody w dolnym koszu umożliwiają zmywanie bardzo zabrudzonych garnków lub patelni. Niższa temperatura i niższe ciśnienie wody w górnym koszu pozwalają na zmycie średnio zabrudzonych naczyń np. naczynia szklane.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

1 hour – szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 ºC

QuickPlus 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka Electrolux ESF4700ROX posiada funkcję TimeSaver odpowiadającą za skrócenie pracy cyklu zmywania o połowę. Włączenie tej opcji zwiększa ciśnienie wody oraz wysokość temperatury. Efekty pracy są takie same jak przy standardowym programie. Model Electrolux ESF4700ROX wyposażono w opcję opóźnionego startu od 1 do 24 godzin. Pozwala ona na włączenie urządzenia w dogodnej dla użytkownika porze co pozwala np. zaoszczędzić dodatkowo prąd w II taryfie zmywając w i tak energooszczędnej zmywarce. Opcja Multitab pozwala na jeszcze bardziej efektywniejsze zmywanie, z jej pomocą można stosować wieloskładnikowe tabletki z detergentem. Dodatkowo model Electrolux ESF4700ROX posiada niezwykle pomocne funkcje XtraPower i My Favourite. Pierwsza z nich pozwala zwiększyć ciśnienie wody o 40% w zmywaniu wstępnym oraz zasadniczym przez co domywa nawet najbardziej zabrudzone naczynia. Druga z opcji- My Favourite umożliwia posiadaczowi, za pomocą jednego przycisku włączyć swój najczęściej używany program. Następną ważną funkcją jest, dbająca o bezpieczeństwo AquaControl, która chroni użytkownika przed niepożądanym zalaniem. W trosce o ochronę środowiska, projektanci stworzyli swoją dumę w dziedzinie oszczędności energii. Jest to opcja AutoOff czyli automatyczne wyłączenie urządzenia po zakończeniu programu zmywania. Zmywarka Electrolux ESF4700ROX przechodząc w stan czuwania, pozostaje w nim tylko na moment, a po chwili wyłącza się całkowicie. Jej właściciel więc ma świadomość, że jego zmywarka pozostaje wyłączona aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF4700ROX

Zużycie energii w cyklu (kW)0,70
Zużycie wody w cyklu (l)8,9
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)446
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)45

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF4700ROX

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf4700rox?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF4700ROX

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Electrolux ESF4700ROX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)