Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF4510ROX

Zmywarka Electrolux ESF4510ROX

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF4510ROX z systemem RealLife; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A+; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, Intensive 70, 1 Hour, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; SENSCONOTROL, EnergySaver; MyFavourite; Multitab; Opóźnienie startu; AquaControl; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf4510rox?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf4510rox

Electrolux ESF4510ROX jest tak samo prosta w obsłudze jak i nowoczesna. Zaawansowana technologia zmywarki xxx może zadziwić dużą liczbą funkcjonalnych rozwiązań. Kilka programów zmywania i temperatury oraz dostępne opcje pozwalają na jednoczesne zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia jaki i rodzaju materiału, z którego zostały wykonane. Gama możliwości doboru odpowiedniej opcji jest duża więc mamy pewność, że każdy nawet najbrudniejsze naczynia zostaną starannie umyte. Dodatkowym walorem Electrolux ESF4510ROX jest cicha praca, tylko 47 dB oraz wysoka klasa efektywność energetyczna urządzenia A+.

Konstruktorzy tworzący linię Inspiration , której członkiem jest Electrolux ESF4510ROX, swoje pomysły czerpali z pracy profesjonalistów pracujących w dużych restauracjach. Urządzenie jest bardzo wydajne i pozwala na jednoczesne zmywanie naczyń o różnych fakturach i różnym stopniu zabrudzenia uzyskując dobry efekt zmywania. Odpowiedzialny jest za to system RealLife Cleaning, który to wykorzystuje unikalne ramię FlexiSpray z funkcją podwójnych obrotów i dysz TopShower, aby kierować wodę do nawet najbardziej niedostępnych miejsc. Zmywarka Electrolux ESF4510ROX wykorzystuje system SENSOCONTROL, niezwykle pomocny przy wykrywaniu wielkości załadunku oraz doborze zużycia wody i energii. Electrolux ESF4510ROX posiada również czujnik wody, potrafiący wykryć stopień zabrudzenia i odpowiednio dobrać poziom zużycia wody. Front, panel i maskownica zmywarki wykonane są ze stali nierdzewnej (inox) w stylu charakterystycznym dla rodziny Electrolux Inspiration. Urządzenie jest wyposażone w dyskretny wyświetlacz, który umożliwia precyzyjnie i jasno odczytać wyświetlane komunikaty. Panel umożliwia dotykowe sterowanie funkcjami i programami, sprawiając że obsługa jest niezwykle prosta. Zmywarka mieści 9 kompletów naczyń. Umożliwia ona załadunek wszelakiego rodzaju naczyń i garnków w jednym cyklu zmywania. Zmywarka posiada dwa poręczne kosze mieszczące cały załadunek. Dzięki funkcji FlexiLift, w którą wyposażony jest górny kosz jest możliwość uniesienia go przez co zwiększa się jego powierzchnia. Niezwykle przydatne jest to przy zmywaniu dużych gabarytów. Do tej pory praktycznie nie możliwe było zmywanie w jednym wsadzie ciężkich garnków i delikatnego szkła. Electrolux rozwiązał ten problem stosując wsporniki Soft Spikes, które nie pozwalają przewracać się wysokim kieliszkom.

Zmywarka Electrolux ESF4510ROX posiada niewątpliwie kilka niezwykle użytecznych programów zmywania, gwarantujących wysoką jakość usługi jak i doskonałą oszczędność energii lub wody. Niekwestionowanym faworytem jest zapewne program AutoFlex, który automatycznie dopasowuje się do poziomu zabrudzenia naczyń i wielkości wsadu. Sam dobiera ilość i temperaturę wody a także długość trwania cyklu. Pomocnym i bardzo łatwym w użyciu jest program MyFavourite, który użytkownik włącza dotykając odpowiedni przycisk. Urządzenia samo rejestruje, który program był najczęściej wybierany i samo definiuje jako ulubiony program posiadacza zmywarki.

Model Electrolux ESF4510ROX posiada następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

1 hour – szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 ºC

QuickPlus 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Przy budowie zmywarki Electrolux ESF4510ROX zadbano o ekologię i wygodę posiadacza urządzenia. Włączając opcję EnergySaver mamy świadomość że oszczędzamy 25% zużycia oraz skracamy czas trwania programu, poprzez możliwość zmniejszenia temperatury w ostatniej fazie suszenia. Opcja opóźnionego startu pozwala zaprogramować włączenie urządzenia w dogodnym dla właściciela czasie. Z tą opcją można ułożyć plan dnia a także skorzystać z tańszej dostawy energii jeśli skorzysta się z II taryfy, bowiem opóźnienie startu można przesunąć nawet o 24 godziny. W celu większej wydajności zmywania zaleca się włączenie funkcji Multitab, która potrafi wykorzystać maksymalnie każdą tabletkę do zmywania. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo użytkownika firma Electrolux wprowadziła w modelu Electrolux ESF4510ROX system zabezpieczeń przed zalaniem o nazwie AquaControl. Ostatnią bardzo ważną opcją na polu oszczędności jest AutoOff czyli automatyczne wyłączenie zmywarki. Ta opcja jest przełomem wyżej wymienionej dziedzinie. Zmywarka kiedy przechodzi w stan czuwania pozostaje w nim tylko na chwilę, następnie wyłącza się i pozostaje w tym stanie aż do następnego zmywania. Teraz wyłączona oznacza naprawdę wyłączona.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF4510ROX

Zużycie energii w cyklu (kW)0,79
Zużycie wody w cyklu (l)8,9
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)446
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)47

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF4510ROX

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf4510rox?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF4510ROX

Zmywarka Electrolux ESF4600ROX

Zmywarka Electrolux ESF4600ROX

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A+, Zmywarki w kolorze stalowym (inox), Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF4600ROX z systemem RealLife; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A+; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, Glass Care 45 º, intensive 70, QickPlus 60 º, Rinse&Hold; FlexiLift; AquaSave; SENSOCONTROL; EnergySaver; TimeSaver; MyFavourite; Multitab; Opóźnienie startu; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF4510ROX

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)