Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF4510ROW

Zmywarka Electrolux ESF4510ROW

Energooszczędna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF4510ROW z systemem RealLife; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A+; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, Intensive 70, 1 hHur, QuckPlus 60 º, Rinse&Hold; EnergySaver; SENSOCONTROL; AquaControl; Opóźnienie startu; MyFavourite; Multitab; AquaControl; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf4510row?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf4510row

Zastosowana w zmywarce Electrolux ESF4510ROW szeroka gama programów oraz duży wybór dodatkowych opcji zmywania sprawia, że zmywarka jest modelem nowoczesnym, energooszczędnym oraz inteligentnym. Dowodem na to jest klasa energetyczna zmywarki A+, która plasuje urządzenie w czołówce zmywarek dostępnych w sprzedaży pod względem wydajności a zwłaszcza energooszczędności. To, że zmywarka Electrolux ESF4510ROW jest naszpikowana nowoczesną technologią wcale nie oznacza , że jest ona skomplikowana w obsłudze. Wręcz przeciwnie, jest zaprojektowana intuicyjnie i cechuje się dużą prostotą w obsłudze.

Prostotę w obsłudze zmywarka Electrolux ESF4510ROW zawdzięcza m.in. systemowi RealLife Cleaning, który wbudowano w urządzenie. Inżynierowie tworząc całą linię Inspiration wzorowali się na dużych kuchniach restauracyjnych i hotelowych, gdzie niezmiernie ważna jest wydajność i doskonałe efekty. Każde wiodące urządzenie z linii Inspiration, a model Electrolux ESF4510ROW zalicza się do tej linii, zanim trafiło do sprzedaży było testowane przez szefów kuchni a teraz sam użytkownik może to sprawdzić w zaciszu domowym. Zmywarka Electrolux ESF4510ROW posiada natryskowe ramię z technologią FlexiSpray oraz systemem dysz TopShower, które bezbłędnie docierają do każdego nawet najmniej dostępnego miejsca. Właściciel urządzenia nie musi się obawiać, że któreś z naczyń zostanie pominięte. Dodatkowo system AquaSave zadba o poprawny dobór wody a wraz ze wsparciem SENSOCONTROL może użytkownik być pewny że zmywarka sama wykryje wielkość załadunki i odpowiednio dobierze zużycie energii i wody. Produkt Electrolux ESF4510ROW posiada sporą komorę zmywarki umożliwiającą załadunek 9 kompletów naczyń. Dzięki elastyczności koszy w tym modelu zmywarki istnieje możliwość pomieszczenia dużych, o nietypowych w kształtach naczyń. Ponad to górny kosz posiada funkcję FlexiLift, dzięki której podnosi się kosz zwiększając tym samym powierzchnię służącą do załadunku garnków czy patelni. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i odbywa się za pomocą panelu sterującego, a inicjacji poleceń dokonuje się przyciskami na panelu, które są wyświetlane w formie symboli lub komunikatów.

Korzystając z Electrolux ESF4510ROW możemy być pewni, że nasz czas i pieniądze zostaną zaoszczędzone ponieważ zmywarka posiada wręcz do tego stworzone programy. Program Autoflex potrafi zmywać różnorodne naczynia o różnym stopniu zabrudzenia. Sam dobiera ilość wody oraz wysokość temperatury. Jest na tyle sprytny że zadba też o odpowiedni pobór energii i zaprogramuje czas trwania cyklu zmywania. Natomiast program QuickPlus 60 º potrafi w maksymalnie krótkim czasie- czyli 30 minut, pozmywać naczynia ze świetnym efektem końcowym. Po pół godzinie każda pani domu ma do dyspozycji czyste naczynia, z których może korzystać. Urządzenie posiada 6 programów zmywania a każdy z nich jest odpowiedzialny za inny rodzaj zmywania w zależności rodzaju naczyń lub wielkości zabrudzenia.

Zmywarkę Electrolux ESF4510ROW wyposażono w następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

1 Hour – szybkie zmywanie średnio zabrudzonych naczyń i sztućców w temperaturze 55 ºC

QuickPlus 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Z myślą o wygodzie, konstruktorzy zaprojektowali opcję MyFavourite. Tylko za pomocą jednego przycisku włączamy swój ulubiony a tym samym najczęściej używany program. Natomiast włączając opcję EnergySaver mamy świadomość że oszczędzamy 25% zużycia oraz skracamy czas trwania programu, poprzez możliwość zmniejszenia temperatury w ostatniej fazie suszenia. Następną, pomocną opcją jest opcja Multitab, za pomocą której można korzystać z uniwersalnych tabletek, mając świadomość że tabletki zostaną zużyte do samego końca. Model Electrolux ESF4510ROW posiada funkcję AquaControl, która chroni posiadacza zmywarki przed zalaniem pod tym więc względem może czuć się bezpieczny. Mając na uwadze szybkie, intensywne życie posiadaczy użytkowników stworzono opcję opóźnionego startu. W dogodnej porze dnia i nocy istnieje możliwość zaprogramowania urządzenia, że włączy się ono samo z opóźnieniem od 1 do 24 godzin. Biorąc pod uwagę serię przydatnych i niezwykle oszczędnych rozwiązań jakie posiada Electrolux ESF4510ROW na koniec jej pracy wyposażono ją w jeszcze jedną, bardzo istotną. Jest to funkcja AutoOff czyli automatyczne wyłączenie się urządzenia po zakończeniu programu. Przechodząc w stan uśpienia Electrolux ESF4510ROW pozostaje w nim tylko przez chwilę, a następnie się wyłącza aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF4510ROW

Zużycie energii w cyklu (kW)0,79
Zużycie wody w cyklu (l)8,9
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)446
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)47

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF4510ROW

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf4510row?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF4510ROW

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Electrolux ESF4510ROW

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)