Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF45050SR

Zmywarka Electrolux ESF45050SR

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF45050SR z systemem RealLife; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º,Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźniony Start; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf45050sr?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf45050sr

Model Electrolux ESF45050SR to produkt, który całkowicie wykorzystuje możliwości jakie stwarza nowoczesna technologia w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego. Szeroka gama programów oraz funkcjonalność, która zaskakuje na każdym kroku wraz z dodatkowymi opcjami zmywania pozwalają uznać ją za urządzenie nowoczesne.

Zmywarka Electrolux ESF45050SR to oszczędny i łatwy w użyciu model, który zapewnia dobre wyniki zmywania. System RealLife Cleaning, który posiada urządzenie pozwala na zmywanie naczyń i przyborów kuchennych jakie tylko potrzebuje użytkownik. Jest na tyle pojemna, że pomieści jednorazowo, codzienną porcję naczyń-te duże i te niestandardowe naczynia i garnki także. Dodatkowo system RealLife Cleaning jest wspierany w natryskowe ramię, które posiada dysze TopShower. Dysze kierują wodę nawet do trudnodostępnych miejsc, doskonale domywając naczynia. Cały proceder odbywa się pod kontrolą systemu AquaSave, która dba o odpowiedni poziom zużycia wody. Ten model zmywarki otrzymał klasę energetyczną A więc zadba o zużycie energii oraz nakłady finansowe właściciela w tej kwestii. Ponad to zmywarka Electrolux ESF45050SR posiada system o nazwie SENSOCONTROL, zapewniający optymalne zużycie wody i energii, a także potrafiący wykryć wielkość załadunku. Komora zmywarki Electrolux ESF45050SR posiada dwa kosze, odpowiednio duże żeby pomieścić 9 kompletów naczyń. Dodatkowo górny kosz wyposażono w funkcję FlexiLift czyli możliwość uniesienia kosza w celu zwiększenia jego powierzchni. Górny kosz posiada 2 składane suszarki na naczynia. Natomiast dolny kosz posiada składane uchwyty na filiżanki co także pozwala na wygospodarowanie większej ilości miejsca. Urządzenie Electrolux ESF45050SR posiada ergonomiczny i prosty w obsłudze panel sterujący, wyboru programów dokonuje się za pomocą pokrętła. Zmywarka ma gładko wykończona obudowę w kolorze inox, która będzie pasować do większości nowoczesnych pomieszczeń.

Model Electrolux ESF45050SR posiada 5 zróżnicowanych programów zmywania, każdy odpowiednio dostosowany do rodzaju naczyń i stopnia zabrudzenia. Biorąc pod uwagę, że ten model zmywarki jest nowoczesny i proekologiczny, jej programy zmywania też takie są. Dbają o odpowiedni dobór wody i optymalny pobór energii, przy czym są bardzo wydajne. Taki jest np. szybki program do zmywania, który w 30 minut zmyje naczynia pomiędzy daniami na wydawanym przyjęciu.

Zmywarkę Electrolux ESF45050SR wyposażono w następujące programy zmywania:

30 MIN 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Automatyczny 45-70- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka jest wyposażona w funkcje opóźnionego startu od 1 godziny do 24 godzin. Dzięki czemu można ustawić zmywanie na dogodną dla nas porę dnia lub nocy. Jest to ważna funkcja dla osób korzystających z tańszych źródeł energii w określonych porach. Istotną opcją są też sygnały dźwiękowe w które wyposażono urządzenie. Są słyszalnie w przypadku wystąpienia usterki zmywarki lub regulacji poziomu zmiękczania wody. Następną, pomocną funkcją jest opcja Multitab, za pomocą której można korzystać z uniwersalnych tabletek z detergentem, mając świadomość że tabletki zostaną zużyte do samego końca. Biorąc pod uwagę serię przydatnych i niezwykle oszczędnych rozwiązań jakie posiada Electrolux ESF45050SR na koniec jej pracy wyposażono ją w jeszcze jedną, bardzo istotną. Jest to funkcja AutoOff czyli automatyczne wyłączenie się urządzenia po zakończeniu programu. Przechodząc w stan uśpienia Electrolux ESF45050SR pozostaje w nim tylko przez chwilę, a następnie się wyłącza aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF45050SR

Zużycie energii w cyklu (kW)0,89
Zużycie wody w cyklu (l)8,9
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)446
Głębokość (mm)620
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF45050SR

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf45050sr?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF45050SR

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce Electrolux ESF45050SR

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)