Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF4500ROW

Zmywarka Electrolux ESF4500ROW

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF4500ROW z systemem RealLife; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, GlassCare 45 º, Intensive 70 º, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; AquaSave; EnergySaver; Multitab; MyFavourite; Opóźnienie startu; AquaControl; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf4500row?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf4500row

Wolnostojąca zmywarka Electrolux ESF4500ROW jest jedną z najprostszych i najłatwiejszych w obsłudze zmywarek na rynku. Prosty i elegancki design urządzenia w uniwersalnym kolorze będzie pasował do każdego wnętrza. Cała linia Electrolux Inspiration, do którego należy produkt Electrolux ESF4500ROW jest wyposażana w system RealLife Cleaning, który jest odpowiedzialny za funkcjonalność i wygodę wraz z klasą energetyczną A powoduje, że zmywarka jest urządzeniem bardzo wydajnym a także oszczędnym. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

Model Electrolux ESF4500ROW jest wyposażony w system RealLife Cleaning, którego inspiracją są wielkie kuchnie w restauracjach. Jego domeną jest szybkość, wydajność i doskonała jakość zmywania. Zmywarka posiada unikalne ramię FlexiSpray z systemem podwójnych obrotów i dysz TopShower. Gwarantują one dokładne umycie w każdym miejscu, bez wcześniejszego odmaczania lub ewentualnych poprawek. Natomiast system AquaSave bezbłędnie dobierze temperaturę i ilość wody. Urządzenie wyposażono w SENSOCONTROL, dzięki któremu można wykryć wielkość załadunku i odpowiednio dobrać zużycie wody oraz energii. Czujniki wody, który posiada Electrolux ESF4500ROW wykrywa stopień jej zabrudzenia i odpowiednio dobiera ilość zużycia wody. Zmywarkę Electrolux ESF4500ROW możemy umieścić w każdej nowoczesnej kuchni właściciela o wysublimowanym guście. Jej obudowa została wyprodukowana kolorze białym i może stanowić elegancki dodatek wyposażania wnętrza. Zmywarka ma wbudowany czytelny panel sterujący z wyświetlaczem LCD, który precyzyjnie wyświetla komunikaty lub symbole. Poprzez lekkie naciśnięcie przycisku wybiera się pożądany program, który jest pokazany na wyświetlaczu. Urządzenie Electrolux ESF4500ROW posiada komorę zmywania, mieszczącą 9 kompletów naczyń. Umożliwia załadunek dużej ilości naczyń i garnków nawet o specyficznych kształtach. Dodatkowo powierzchnię zmywania w komorze można powiększyć podnosząc górny kosz za pomocą uchwytów FlexiLift. W dolnym koszu można za to złożyć 2 suszarki na naczynia oraz wyciągnąć koszyk na sztućce i też zyskuje się sporo miejsca. Ma się pewność, że nawet największa patelnia czy garnek zmieści się bez problemu. Konstruktorzy z Electrolux’a pomyśleli również o naczyniach z bardzo delikatnego szkła. Ich zmywanie jest teraz bardzo bezpiecznie dzięki małym wspornikom Soft Spikes, które mają kształt palców i zapobiegają przewracaniu się szkła.

Urządzenie Electrolux ESF4500ROW posiada niezwykle pomocny system/program AutoFlex, którego zadaniem jest precyzyjne dopasowanie zużycia wody i energii do wielkości wsadu zmywania. Jest to bardzo ważne w przypadku gdy w komorze zmywania znajdują się różnego rodzaju naczynia o różnym stopniu zabrudzenia. W celu zapewnienia wygody użytkownikowi projektanci stworzyli program MyFavourite, który zapamiętuje najczęstsze ustawienia zmywarki i za pomocą jednego przycisku następuje uruchomienie ulubionego programu właściciela Electrolux ESF4500ROW.

Urządzenie Electrolux ESF4500ROW wyposażono w następujące programy zmywania:

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

QuickPlus 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

GlassCare 45 º – program do mycia delikatnego szkła lekko lub średnio zabrudzonego w temperaturze 45 ºC.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka Electrolux ESF4500ROW jest wyposażona w funkcje opóźnionego startu od 1 godziny do 24 godzin. Dzięki czemu można ustawić zmywanie na dogodną dla użytkownika porę. Jest to istotna funkcja dla osób korzystających z II taryfy energii. Pomocną opcją są też sygnały dźwiękowe, w które wyposażono urządzenie. Są słyszalnie w przypadku wystąpienia usterki zmywarki lub regulacji poziomu zmiękczania wody. Następną, pomocną opcją jest opcja Multitab, za pomocą której można korzystać z uniwersalnych tabletek, mając świadomość że tabletki zostaną zużyte do samego końca. Model Electrolux ESF4500ROW posiada funkcję AquaControl, która chroni posiadacza zmywarki przed zalaniem pod tym więc względem może czuć się bezpieczny. AutoOff to funkcja, która wyłącza urządzenie po zakończeniu cyklu zmywania. Funkcja ta wyróżnia rodzinę Electrolux Inspisration na rynku, dlatego też w modelu Electrolux ESF4500ROW za pomocą funkcji AutoOff wyłącza się również czas czuwania przez co nie jest pobierana energia i zmywarka jest urządzeniem bardziej ekologicznym.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF4500ROW

Zużycie energii w cyklu (kW)0,89
Zużycie wody w cyklu (l)8,9
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)446
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)49

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF4500ROW

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf4500row?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF4500ROW

Zmywarka Electrolux ESF43005W

Zmywarka Electrolux ESF43005W

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF43005W; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60º, ECO 50º,Intensive 70º, Normalny 65, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Opóźniony Start.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF43020

Zmywarka Electrolux ESF43020

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF43020; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60º, ECO 50º,Intensive 70º, Normalny 65, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Opóźniony Start; AquaControl.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF45030W

Zmywarka Electrolux ESF45030W

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Nowoczesna zmywarka Electrolux ESF45030W; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º,Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; System zatrzymania wody.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF45050WR

Zmywarka Electrolux ESF45050WR

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF45050WR z systemem RealLife; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º,Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźniony Start; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF4500ROW

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)