Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka Electrolux ESF43005W

Zmywarka Electrolux ESF43005W

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF43005W; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60º, ECO 50º,Intensive 70º, Normalny 65, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Opóźniony Start.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf43005w?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf43005w

Zmywarka Electrolux ESF43005W jest modelem oszczędnym i funkcjonalnym, który zagwarantuje idealne wyniki zmywania. Klasa energetyczna A dowodzi, że jest to urządzenie proekologiczne, a poziom hałasu podczas pracy 51 dB pozwala uznać ją za cichą. Zastosowanie różnych programów oraz dodatkowych opcji pozwala na zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia w dostosowanym odpowiednio czasie z bardzo dobrym efektem końcowym.

Zmywarka Electrolux ESF43005W posiada system o nazwie SENSOCONTROL, zapewniający optymalne zużycie wody i energii, a także potrafiący wykryć wielkość załadunku. Nie trzeba się już więc martwić czy prawidłowo nastawimy odpowiedni program czy opcję w zmywarce, ona zrobi to za nas. Komora zmywania zmywarki Electrolux ESF43005W posiada dwa regulowane kosze, odpowiednio duże żeby pomieścić 9 kompletów naczyń. Po złożeniu w górnym koszu uchwytów na filiżanki zyskuje się dodatkowe miejsce. Dolny kosz posiada stojaki na talerze oraz koszyk na sztućce. Bez problemu więc pomieszczą się różnego rodzaju naczynia i garnki. Front, panel i maskownica zmywarki są w kolorze białym więc bez problemu będzie się ładnie komponowała z innymi urządzeniami w kuchni. Ta 45 centymetrowa zmywarka bez problemu zmieści się nawet w bardzo małej kuchni. Wyboru i ustawiania pożądanych programów zmywarki dokonuje się bardzo prosto dzięki czytelnemu menu oraz wygodnemu w obsłudze pokrętłu. Aby wybrać dany program, wystarczy ustawić na nim pokrętło. Zmywarka oferuje optymalny wybór programów zmywania, aby użytkownik mógł zawsze skorzystać z właściwych ustawień.

Model Electrolux ESF43005W posiada 5 zróżnicowanych programów zmywania, każdy odpowiednio dostosowany do rodzaju naczyń i stopnia zabrudzenia. Biorąc pod uwagę, że ten model zmywarki jest bardzo prosty w obsłudze, jego programy zmywania też takie są. Dbają o odpowiedni dobór wody i optymalny pobór energii, przy czym są bardzo wydajne.

Zmywarkę Electrolux ESF43005W wyposażono w następujące programy zmywania:

30 MIN 60 º- szybki, skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

Normalny 65 – program służy do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń i sztućców. Po wcześniejszym spłukaniu naczyń następuje to podstawowe w temperaturze 65 º.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. Służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Zmywarka Electrolux ESF43005W posiada funkcję opóźnionego startu do 3 godzin. Dzięki tej funkcji zmywanie można dostosować do potrzeb użytkownika i jego planu dnia. Po załadowaniu naczyń do zmywarki nastawia się pożądaną przez siebie godzinę startu urządzenia. Ponad to ten model zmywarki wyposażono w czujniki soli i nabłyszczacza. Te dwa składniki odpowiedzialne są za efektywne zmywanie a także o utrzymanie zmywarki w dobrej kondycji. Zmywarka sama dba o siebie i w odpowiednim momencie daje znać za pomocą wskaźników, że któryś z komponentów się właśnie skończył. W takim przypadku posiadacz zmywarki z całą pewnością nie zapomni o ich uzupełnieniu. Zmywarka posiada w razie potrzeby system zatrzymania wody.

Parametry techniczne zmywarki Electrolux ESF43005W

Zużycie energii w cyklu (kW)0,86
Zużycie wody w cyklu (l)13
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)446
Głębokość (mm)620
Pojemność (wsad) - liczba kompletów9
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)51

Wyposażenie zmywarki Electrolux ESF43005W

Możliwość skrócenia czasu programuNie
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf43005w?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Electrolux ESF43005W

Zmywarka Electrolux ESF4500ROW

Zmywarka Electrolux ESF4500ROW

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Inteligentna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF4500ROW z systemem RealLife; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex, Eco 50 º, GlassCare 45 º, Intensive 70 º, QuickPlus 60 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; AquaSave; EnergySaver; Multitab; MyFavourite; Opóźnienie startu; AquaControl; AutoOff.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF43020

Zmywarka Electrolux ESF43020

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF43020; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60º, ECO 50º,Intensive 70º, Normalny 65, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Opóźniony Start; AquaControl.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF45030W

Zmywarka Electrolux ESF45030W

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Nowoczesna zmywarka Electrolux ESF45030W; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º,Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; System zatrzymania wody.

czytaj więcej
Zmywarka Electrolux ESF45050WR

Zmywarka Electrolux ESF45050WR

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki wąskie (45cm), Zmywarki małe (poniżej 12 kompletów), Klasa energetyczna A, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF45050WR z systemem RealLife; szerokość 45 cm, klasa energetyczna A; 4 zakresy temperatury; 5 programów zmywania: 30 MIN 60 º, Automatyczny 45-70, ECO 50º,Intensive 70 º, Rinse&Hold; SENSOCONTROL; Multitab; Opóźniony Start; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Electrolux ESF43005W

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)