Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywarka BOSCH SPS69T28EU

Zmywarka BOSCH SPS69T28EU

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca BOSCH SPS69T28EU, szerokość 45 cm; klasa energetyczna A++; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: Zmywanie Wstępne, Auto 65-75°C, Auto 45-65°C, Auto 35-45°C, Eco 50°C, Skrócony 45°C; ActiveWater; SuperSilence; VarioSpeed Plus; Higiena Plus; Strefa Intensywna; DuoPower, Vario3; Asystent Dozowania; Wymiennik Ciepła; AquaSensor, Sensor załadunku, AquaStop, programowanie czasu startu; 3-poziomowy RackMatic.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Bosch Sps69t28eu?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Bosch Sps69t28eu

Zmywarka BOSCH SPS69T28EU z unikalnym systemem ActiveWater to jedne z najbardziej energooszczędnych urządzeń dostępnych na rynku. Jest bardzo nowoczesnym sprzętem wyposażonym w zaawansowaną technologię a tym samym bardzo łatwym i dostępnym w obsłudze. 6 programów zmywania pozwala na bardzo efektywne zmywanie naczyń o różnym stopniu zabrudzenia oraz o różnych gabarytach. Nasuwa się więc oczywisty fakt, że BOSCH SPS69T28EU jest urządzeniem bardzo oszczędnym zarówno pod względem zużycia energii jak i czasu posiadacza zmywarki. Silnik EcoSilence Drive , który posiada zmywarka sprawia że jej praca jest bardzo cicha gdyż silniki pozbawiono tradycyjnych szczotek. Ponad to silnik zwiększa skuteczność zmywarki , wydłuża jej żywotność, wpływa na zmniejszenie zużycia energii a także na cichą pracę( tylko 44 dB).

Model BOSCH SPS69T28EU pomieści w swojej komorze 10 kompletów naczyń, które swobodnie można rozmieścić w dwóch ergonomicznych koszach. Kosz górny posiada unikatowy system 3-poziomowy RackMatic, dzięki któremu wysokość kosza ustawiana jest jednym ruchem ręki, nawet przy całkowicie załadowanym koszu. System pozwala ustawić kosz w 3 pozycjach, w zależności od wielkości naczyń lub garnków. Obydwa kosze mają składane półeczki oraz uchwyty, które zapewniają wygodę załadunku oraz maksymalne wykorzystanie wnętrza zmywarki. Model BOSCH SPS69T28EU został wyposażony w dodatkową, innowacyjną szufladę Vario3, w której można zmywać sztućce, akcesoria kuchenne czy filiżanki. W ten sposób można zwiększyć liczbę zmywanych kompletów naczyń aż do 14. Konstruktorzy w produkcie BOSCH SPS69T28EU zastosowali AquaSensor, którego zadaniem jest kilkukrotna kontrola zabrudzenia wody oraz jej zużycie podczas procesu zmywania. Czujnik AquaSensor stanowi zgrany duet wraz z sensorem załadunku, który odpowiedzialny jest za badanie ilości naczyń w zmywarce. Pozwala to na oszczędność wody, gdyż urządzenie samo ją sobie dobiera w odpowiedniej ilości. Zmywarka BOSCH SPS69T28EU została wyposażono w unikatowe, podwójne ramię o falistym kształcie, o nazwie DuoPower, które rozprowadza wodę w górnym koszu. Na idealny efekt zmywania wpływa także technika naprzemiennego mycia, polegająca na spryskiwaniu naczyń w górnym a po chwili w dolnym koszu. Ten proceder wydłuża działanie środka myjącego a także oszczędza o wodę do 20%. W procesie zmywania naczyń bardzo istotny jest wymiennik ciepła, który zastosowano w modelu BOSCH SPS69T28EU. Sprawia on, że naczynia są suszone w higienicznych warunkach gdyż nie ma dostępu powietrza z zewnątrz oraz pozwala zaoszczędzić energię ponieważ raz ogrzana woda jest wykorzystana do innego etapu zmywania. Mnogość jego cech pozwala jeszcze na wymienienie jednej, wymiennik ciepła zabezpiecza także delikatne naczynia przed szokiem termicznym co jest niezwykle istotne przy zmywaniu tego typu naczyń. Obudowa zmywarki BOSCH SPS69T28EU została wykonana w kolorze srebrnym i zabezpieczona technologią AntyFingerprint. Jest to specjalna powłoka, którą pokryto obudowę zmywarki, dzięki temu łatwiej urządzenie utrzymać w czystości. Dodatkowo zmywarka jest zabezpieczona przed zarysowaniami. Wyboru programów i funkcji dokonuje się za pomocą przycisków, po dokonaniu wyboru efekt jest widoczny na kolorowym wyświetlaczu. Obsługa zmywarki BOSCH SPS69T28EU jest niezwykle prosta i nieskomplikowana. Zmywarka BOSCH SPS69T28EU posiada zamek EasyLock, który pozwala na wygodne zamykanie i otwieranie drzwi zmywarki bez konieczności używania siły.

Zmywarka BOSCH SPS69T28EU posiada niewątpliwie kilka niezwykle użytecznych programów zmywania, gwarantujących wysoką jakość usługi jak i doskonałą oszczędność energii lub wody. Niekwestionowanym faworytem jest zapewne program Auto, który automatycznie dopasowuje się do poziomu zabrudzenia naczyń i wielkości wsadu. Sam dobiera ilość i temperaturę wody a także długość trwania cyklu.

Model BOSCH SPS69T28EU posiada następujące programy zmywania:

Zmywanie Wstępne- program przeznaczony do płukania naczyń zimną wodą. Można go stosować przed zmywaniem zasadniczym mocno zabrudzonych naczyń z zaschniętymi resztkami jedzenia. Dzięki płukaniu zostaną one oczyszczone z resztek pokarmu. Wykorzystuje się go także, gdy naczynia będą zmywane za kilka dni, aby zapobiec zasychaniu zanieczyszczeń i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Trwa krótko, około 10 minut.

Eco 50°C- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

Auto 65-75°C, 45-65°C, 35-45°C – zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 35ºC do 75ºC. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

Skrócony 45°C- krótki program służący do zmywania lekko zabrudzonych naczyń sztućców z nieprzyschniętymi resztkami jedzenia. Program jest wyposażony w dodatkowe suszenie. Idealnie nadaje się do zmywania podczas wydawania przyjęcia.

Model BOSCH SPS69T28EU posiada opcję opóźnionego startu od 1 do 24 godzin, która pozwala na włączanie urządzenia w dogodnej dla właściciela porze. Klasa energetyczna A++ oraz ta funkcja czynią zmywarkę najbardziej energooszczędną zmywarką dostępną na rynku. Zmywarka posiada Asystenta Dozowania przez co zwiększa się efektywność zmywania. Jest to innowacyjny system dozowania tabletek do zmywania, optymalizujący ich działanie i zapobiegający niekompletnemu rozpuszczeniu detergentu. Urządzenie BOSCH SPS69T28EU wyposażono w funkcję VarioSpeed Plus, polegającą na skróceniu o połowę czasu zmywania przy zachowaniu najlepszych efektów zmywania i suszenia. Korzystające z tej funkcji użytkownik skraca czas zmywania do 45 minut. Tę opcję można stosować do każdego programu skracając go dwukrotnie. Dla alergików jak i małych dzieci projektanci zdefiniowali opcję HigienaPlus. Dzięki podwyższonej temperaturze naczynia i garnki jak i butelki dla niemowląt zostaną wysterylizowane i pozbawione bakterii. Dodatkowo model BOSCH SPS69T28EU posiada funkcję strefa intensywna, jest to strefa w której możliwe jest mycie wyjątkowo zabrudzonych naczyń razem z naczyniami delikatnymi. Dolny kosz jest bowiem strefą intensywnego mycia (naczynia spryskiwane są strumieniem 20% silniejszym), podczas gdy w górnym naczynia myte są wyjątkowo delikatnie. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo użytkownika firma BOSCH wprowadziła w modelu BOSCH SPS69T28EU system zabezpieczeń przed zalaniem o nazwie AquaStop. Jest to elektroniczny system bezpieczeństwa występujący w zmywarkach i pralkach Boscha gwarantujący całkowitą ochronę przed zalaniem mieszkania przez cały cykl życia produktu. Nie pozwala na wyciek wody zarówno z wnętrza urządzenia, jak i z węża doprowadzającego wodę. Urządzenie BOSCH SPS69T28EU wyposażono także w mechaniczne zabezpieczenie drzwi przed otwieraniem przez dzieci oraz elektroniczne zabezpieczenie przycisków przed zmianą.

Parametry techniczne zmywarki BOSCH SPS69T28EU

Zużycie energii w cyklu (kW)0,75
Zużycie wody w cyklu (l)9
Wysokość (mm)845
Szerokość (mm)450
Głębokość (mm)600
Pojemność (wsad) - liczba kompletów10
Klasa zmywaniabd
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)44

Wyposażenie zmywarki BOSCH SPS69T28EU

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Bosch Sps69t28eu?

Bosch – nie tylko producent AGD

Bosch to globalny gigant zatrudniający kilkaset tysięcy osób, posiadający ponad 300 różnych spółek i kilkanaście tysięcy zakładów serwisowych na całym świecie. Aktualnie Bosch jest producentem części i komponentów motoryzacyjnych, produktów gospodarstwa domowego, elementów wyposażenia budynków i automatyki przemysłowej. Produkty Bosch od zawsze kojarzą nam się z bardzo wysoką jakością.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do BOSCH SPS69T28EU

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o zmywarce BOSCH SPS69T28EU

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)