Wszystko o zmywarkach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> > Zmywaka Electrolux ESF6630ROW

Zmywaka Electrolux ESF6630ROW

Energooszczędna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESF6630ROW, szerokość 60 cm, z systemem RealLife; efektywność energetyczna A++; 6 programów, 5 zakresów temperatury; SENSOCONTROL; programy: AutoFlex, Eco 50, FlexiWash, Intensive 70, QuickPlus 60°, Rinse&Hold ; SENSOCONTROL; TimeSaver; Multitab; MyFavourite; EnergySaver; Aquasave; wskaźnik pozostałego czasu; Opóźniony start; AutoOff.
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6630row?
Zdjęcie producenta

Opis zmywarki Electrolux Esf6630row

Zmywaka Electrolux ESF6630ROW to model, który dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii pozwala na skuteczne i ergonomiczne zmywanie naczyń. Poprzez wprowadzenie szerokiej gamy opcji energooszczędnych, model zapewnia dobre wyniki swej pracy przy optymalnym zużyciu energii. Przy zastosowaniu funkcji EnergySaver można zmniejszyć temperaturę wody oszczędzając w ten sposób 25% energii. Nic w tym więc dziwnego że urządzenie uzyskało klasę efektywności energetycznej A++.

Zmywarkę Electrolux ESF6630ROW wyposażono w cichy silnik z technologią inwerterową. Oznacza to, że oprócz cichej pracy zmywarki można spodziewać się także większej jej wydajność i dłuższej żywotność. Nie powinien więc zaskakiwać fakt, że urządzenie wytwarza tylko 44 decybelowy hałas. System RealLife Claning, który posiada zmywarka zapewnia dokładne umycie naczyń przy każdej wielkości wsadu. Inspiracją dla projektantów przy tworzeniu modelu Electrolux ESF6630ROW były restauracje czy kuchnie hotelowe, gdzie najważniejsza jest wydajność w parze z dobrym efektem końcowym. Zastosowano ramię natryskowe z systemem FleXiSpray, które posiada dysze TopShower. Ramię zapewnia doskonałe umycie naczynia w każdym miejscu zmywarki, natomiast system AquaSave bezbłędnie dobierze temperaturę i ilość wody. Warto zaznaczyć, że w wyposażeniu zmywarki Electrolux ESF6630ROW znalazły się kosze z opcją FlexiLift, dotyczy to górnego kosza, który można unieść w celu zwiększenia powierzchni. Istotnym też wydaje się mały detal, ale niezwykle pomocny-wsporniki SoftSpikes. Są one miękkie, niewielkie, mają kształt palców i zapobiegają przewracaniu się kieliszków. Zmywarka ma gładko wykończona obudowę w kolorze białym. Nowoczesne wzornictwo stworzone przez Electrolux sprawia, że urządzenie jest ozdobą w kuchni. Electrolux ESF6630ROW posiada prosty w obsłudze panel sterujący, a komunikaty i symbole są eksponowane na przejrzystym wyświetlaczu.

Dla każdego użytkownika, który ceni sobie własny czas i pieniądze bardzo pomocny okaże się program AutoFlex, który automatycznie dopasowuje poziom zabrudzenia naczyń i wielkość załadunku. Zmywarkę wyposażono w niezwykle istotną funkcję SENSOCONTROL, która jest wsparciem dla Autoflex. Wykrywa ona wielkość załadunku, dobiera odpowiednią ilość i temperaturę wody a także zużycie energii. Czujniki wody, w które wyposażono Electrolux ESF6630ROW wykrywają stopień jej zabrudzenia oraz odpowiedni dobór poziomu zużycia wody. Pod względem oszczędności wody, czasu i energii posiadacz zmywarki może czuć się więc w pełni usatysfakcjonowany.

Zmywarkę Electrolux ESF6630ROW wyposażono w następujące programy zmywania :

AutoFlex- zmywa dowolnie zabrudzone naczynia, sztućce, garnki i patelnie w temperaturze od 45 º do 70 º. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzenia oraz ilość naczyń znajdujących się w koszach. Automatycznie reguluje temperaturę i ilość wody, a także zużycie energii oraz czas trwania programu.

ECO 50º- w tym programie można uzyskać największą efektywność zużycia wody i energii elektrycznej podczas zmywania średnio zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców.

FlexiWash- zmywanie następuje w temperaturze 50 º C – 70 ºC. Program pozwala na zmywanie dowolnych naczyń o różnym stopniu zabrudzenia. Wyższa temperatura i ciśnienie wody w dolnym koszu umożliwiają zmywanie bardzo zabrudzonych garnków lub patelni. Niższa temperatura i niższe ciśnienie wody w górnym koszu pozwalają na zmycie średnio zabrudzonych naczyń np. naczynia szklane.

Intensive 70 º- program do zmywania naczyń, garnków i patelni bardzo zabrudzonych w wysokiej temperaturze. Program obejmuje fazę płukania w wysokiej temperaturze w celu zachowania większej higieny. Podczas płukania temperatura 70 ºC pozostaje co najmniej przez 10 minut.

QuickPlus 60 º- skrócony do 30 minut program do zmywania świeżo zabrudzonych naczyń stołowych oraz sztućców. Program pozwala w krótkim czasie uzyskać dobre efekty zmywania.

Rinse&Hold- płukanie i wstrzymanie programu. służy do szybkiego płukania naczyń. Zapobiega to zasychaniu resztek jedzenia na naczyniach i powstawaniu przykrych zapachów. W tym programie nie należy stosować detergentów.

Z myślą o wygodzie, konstruktorzy zaprojektowali opcję MyFavourite. Tylko za pomocą jednego przycisku włączamy swój ulubiony a tym samym najczęściej używany program. Natomiast stosując funkcję TimeSaver użytkownik ma możliwość skrócenia czasu programu zmywania o połowę. Opcja powoduje zwiększenie ciśnienia oraz temperatury wody a fazy zmywania i suszenia zostają skrócone o 50%. Następną, pomocną opcją jest opcja Multitab, za pomocą której można korzystać z uniwersalnych tabletek, mając świadomość że tabletki zostaną zużyte do samego końca. Model Electrolux ESF6630ROW posiada funkcję AquaControl, która chroni posiadacza zmywarki przed zalaniem pod tym więc względem może czuć się bezpieczny. Mając na uwadze szybkie, intensywne życie posiadaczy, stworzono opcję opóźnionego startu. W dogodnej porze dnia i nocy istnieje możliwość zaprogramowania urządzenia tak, że włączy się ono samo z opóźnieniem od 1 do 24 godzin. Biorąc pod uwagę serię przydatnych i niezwykle oszczędnych rozwiązań jakie posiada Electrolux ESF6630ROW na koniec jej pracy wyposażono ją w jeszcze jedną, bardzo istotną. Jest to funkcja AutoOff czyli automatyczne wyłączenie się urządzenia po zakończeniu programu. Przechodząc w stan uśpienia ESF6630ROW pozostaje w nim tylko przez chwilę, a następnie się wyłącza aż do następnego zmywania.

Parametry techniczne zmywarki Zmywaka Electrolux ESF6630ROW

Zużycie energii w cyklu (kW)0,92
Zużycie wody w cyklu (l)10,2
Wysokość (mm)850
Szerokość (mm)596
Głębokość (mm)610
Pojemność (wsad) - liczba kompletów12
Klasa zmywaniaA
Klasa suszeniaA
Poziom hałasu (db)44

Wyposażenie zmywarki Zmywaka Electrolux ESF6630ROW

Możliwość skrócenia czasu programuTak
Opóźnienie startuTak
Oświetlenie wnętrzaNie
Sygnał dzwiękowy po zakończeniu programuNie
Interesuje Cię zakup zmywarki
Electrolux Esf6630row?

Electrolux – szwedzkie zmywarki i inne AGD

Electrolux to szwedzka korporacja produkująca od 1912 roku artykuły gospodarstwa domowego dla zastosowań domowych i profesjonalnych. Jest producentem pralek, zmywarek, lodówek, zamrażarek, odkurzaczy, suszarek, kuchenek mikrofalowych i tradycyjnych piekarników, okapów, płyt grzewczych: elektrycznych, gazowych i indukcyjnych, ekspresów do kawy, żelazek i wielu innych produktów z tzw. małego AGD.

czytaj więcej

Zmywarki podobne do Zmywaka Electrolux ESF6630ROW

Zmywarka Electrolux ESFCHRONOW

Zmywarka Electrolux ESFCHRONOW

Zmywarki wolnostojące, Zmywarki szerokie (60 cm), Zmywarki średnie (12 kompletów), Klasa energetyczna A++, Zmywarki w kolorze białym, Electrolux

Nowoczesna zmywarka wolnostojąca Electrolux ESFCHRONOW z systemem RealLife; o szerokości 60 cm; klasa energetyczna A++; 5 zakresów temperatury; 6 programów zmywania: AutoFlex 45-70, Eco 50, FLEXIWASH, Intensive 70°, 1 Hour, QuickPlus 60°, Rinse&Hold; MyFavourite; TimeManager; Opóźniony Start; Multitab; AutoOff.

czytaj więcej

Opinie o zmywarce Zmywaka Electrolux ESF6630ROW

Dodaj swoją opinię o zmywarce:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)